Nazywam się Krzysztof Biegański, jestem specjalistą z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej. Doświadczenie zdobywałem w prestiżowych placówkach medycznych w Niemczech. Ukończyłem m.in. Albert-Ludwigs-Universität we Freiburgu oraz Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Swoją specjalizację odbyłem w Klinikum Kassel w Niemczech. Ponadto praktykę medyczną odbywałem w Berkei Aesthetic Surgery – znanej szerszej publiczności z niemieckich programów telewizyjnych, prywatnej klinice, we Frankfurcie nad Menem.

Jako lekarz specjalista nieustannie doskonalę swoje umiejętności, biorąc udział w kongresach i kursach, zarówno w kraju, jak i za granicą. Moja praktyka zawodowa opiera się także na licznych publikacjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), niemieckiego Deutsche Gesellschaft der Plastischen, Rekonstruktiven und Ästhetischen Chirurgen (DGPRÄC) oraz International Society of Aesthetic Plastic Surgery (ISAPS), które jest największym międzynarodowym towarzystwem specjalistów chirurgii plastycznej na świecie.

W chwilach wolnych od pracy spędzam czas wolny podróżując po świecie. Interesuje się także fotografią, architekturą i historią.

Pacjentów przyjmuję w Poznaniu, w Klinice „Złotowska” i Prywatnej Lecznicy „Certus”. Biegle posługuję się j. niemieckim oraz j. polskim, dlatego zapraszam na konsultacje również osoby niemieckojęzyczne.

Certyfikaty i dyplomy