Acneout DIVES MED

Terapeutyczny kompleks normalizujący dla skór tłustych, mieszanych, trądzikowych. Składniki preparatu mają silne działanie seboregulujące i antybakteryjne. Dzięki zawartości cynku, kwasu salicylowego i mieszaniny peptydów biomimetycznych, koktajl skutecznie zwalcza wykwity skórne i nadmiernie rozwinięta florę bakteryjną oraz aktywnie reguluje pracę gruczołów łojowych. Bogactwo witamin, substancji łagodzących i kwasu hialuronowego pozwala na przywrócenie równowagi hydrolipidowej i prawidłowej odporności skóry. Dzięki zawartości retinolu koncentrat pomaga także w walce z następstwami trądziku, takimi jak przebarwienia czy blizny. Skóra staje się gładka, napięta i pozbawiona wszelkich niedoskonałości. Dzięki mikronakłuwaniu skóry zwiększa się jej gęstość i napięcie, a drobne zmarszczki ulegają wypłyceniu.

Opis zabiegu

Zabieg polega na odpowiednio głębokim i intensywnym mikronakłuwaniu wybranego obszaru twarzy, szyi, dekoltu lub ciała. Dzięki pobudzeniu czynników wzrostu i stymulacji powstawania kolagenu skóra staje się wyraźnie odmłodzona, napięta i zwiększa się jej gęstość, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne. Składniki aktywne zawarte w mezokoktajlu działają nawilżająco oraz przeciwdziałają przebarwieniom. Przed zabiegiem nakładane jest znieczulenie w kremie na 15-20 minut.

Wskazania

– nadmierny łojotok skóry

– skóra tłusta, mieszana, problematyczna

– blizny potrądzikowe

– przebarwienia pozapalne

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu zazwyczaj skóra jest zaczerwieniona. Rumień ustępuje następnego dnia. Rzadko występuje drobnopłatkowe złuszczanie. Zalecane jest unikanie innych kosmetyków podrażniających skórę (np. z kwasami), zakaz opalania przez min.

2 tygodnie.

Najbardziej trwałe i zadowalające efekty uzyskuje się po serii
3-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodnie.

UMÓW TERMIN
  • Czas zabiegu 60 minut

  • Znieczulenie kremem

  • Rekonwalescencja 1 dzień

  • Koszt 350 zł