Hydra Royal Booster

Zaawansowany koktajl aminokwasów, witamin, kwasu hialuronowego, minerałów oraz glutathionu. Działa odmładzająco, poprawia jędrność skóry i zapewnia efekt „królewskiej skóry”. Dodatek wysokostężonego kwasu hialuronowego zapewnia długotrwały efekt nawilżenia i wygładzenia oraz sprawia, że skóra wygląda młodziej i piękniej. Formuła rekonstruuje stelaż kolagenowy, działa przeciwzmarszczkowo i zagęszcza skórę.

Opis zabiegu

Zabieg polega na odpowiednio głębokim i intensywnym mikronakłuwaniu wybranego obszaru twarzy, szyi, dekoltu lub ciała. Dzięki pobudzeniu czynników wzrostu i stymulacji powstawania kolagenu skóra staje się wyraźnie odmłodzona, napięta i zwiększa się jej gęstość, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne. Składniki aktywne zawarte w mezokoktajlu działają nawilżająco oraz przeciwdziałają przebarwieniom. Przed zabiegiem nakładane jest znieczulenie w kremie na 15-20 minut.

Wskazania

– skóry dojrzałe, suche, zmęczone

– skóry z utratą jędrności, cienkie

– zmarszczki i bruzdy

– zaawansowane fotostarzenie

– silne odwodnienie skóry

– soft-lifting skóry

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu zazwyczaj skóra jest zaczerwieniona. Rumień ustępuje następnego dnia. Rzadko występuje drobnopłatkowe złuszczanie. Zalecane jest unikanie innych kosmetyków podrażniających skórę (np. z kwasami), zakaz opalania przez min.

2 tygodnie.

Najbardziej trwałe i zadowalające efekty uzyskuje się po serii
3-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodnie.

  • Czas zabiegu 60 minut

  • Znieczulenie kremem

  • Rekonwalescencja 1 dzień

  • Koszt 400zł