Pink Age DIVES MED

Zaawansowany koktajl zabiegowy do silnej stymulacji przeciwstarzeniowej, poprawy kolorytu i rozświetlania skóry. Dedykowany do niwelowania oznak fotostarzenia o silnym działaniu antyoksydacyjnym. Preparat zapobiega powstawaniu przebarwień i pobudza produkcję kolagenu. Dzięki mikronakłuwaniu skóry zwiększa się jej gęstość i napięcie, a drobne zmarszczki ulegają wypłyceniu.

Opis zabiegu

Zabieg polega na odpowiednio głębokim i intensywnym mikronakłuwaniu wybranego obszaru twarzy, szyi, dekoltu lub ciała. Dzięki pobudzeniu czynników wzrostu i stymulacji powstawania kolagenu skóra staje się wyraźnie odmłodzona, napięta i zwiększa się jej gęstość, dzięki czemu zmarszczki są mniej widoczne. Składniki aktywne zawarte w mezokoktajlu działają nawilżająco oraz przeciwdziałają przebarwieniom. Przed zabiegiem nakładane jest znieczulenie w kremie na 15-20 minut.

Wskazania

– skóry dojrzałe, suche, zmęczone

– skóry z utratą jędrności, cienkie

– zmarszczki i bruzdy

– zaawansowane fotostarzenie

– silne odwodnienie skóry

– soft-lifting skóry

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu zazwyczaj skóra jest zaczerwieniona. Rumień ustępuje następnego dnia. Rzadko występuje drobnopłatkowe złuszczanie. Zalecane jest unikanie innych kosmetyków podrażniających skórę (np. z kwasami), zakaz opalania przez min.

2 tygodnie.

Najbardziej trwałe i zadowalające efekty uzyskuje się po serii
3-4 zabiegów w odstępach 3-4 tygodnie.

UMÓW TERMIN
  • Czas zabiegu 60 minut

  • Znieczulenie kremem

  • Rekonwalescencja 1 dzień

  • Koszt 400zł