CHIRURGIA PLASTYCZNA DR BIEGAŃSKI

Ul. Zwierzyniecka 28/U6 (wejście obok InPost)
60-814 Poznań
Telefon: +48 500 644 333
Pn. – Pt. 10:00-18:00

Dojazd i parking

Nasz gabinet lekarski znajduje się w centrum Poznania, na rogu ulicy Zwierzynieckiej i ulicy Prusa. W pobliżu jest centrum komunikacyjne Poznania – Rondo Kaponiera. Dworzec Główny Poznań znajduje się zaledwie ok. 15 minut pieszo od naszej praktyki lekraskiej. Dojazd komunikacją miejską możliwy jest tramwajem nr. 2 (przystanek Kraszewskiego).

Parkingi miejskie znajdują się przy ul. Zwierzynieckiej i ul. Słowackiego oraz przed Starym Zoo. Płatność w parkomatach jest możliwa tylko aplikacją (moBiLet, MPAY, pango, skycash), kartą PEKA lub monetami. Nie ma możliwości płatności banknotami, dlatego nasza recepcja w miarę możliwości rozmieni Państwu banknoty na monety.

Parking prywatny płatny 6 zł za godzinę znajduje się przy ulicy Kraszewskiego 28 (obok Biedronki) ok. 100 metrów od naszego gabinetu.

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Zabiegi z pobytem stacjonarnym wykonujemy w dwóch prywatnych klinikach w Poznaniu: w Klinice Złotowskiej i Szpitalu Certus. Obie kliniki dysponują bezpłatnym parkingiem dla pacjentów.

Klinika Złotowska

ul. Złotowska 63
60-184 Poznań
Polska

Szpital Certus

ul. Grunwaldzka 156
60-309 Poznań
Polska

Obserwuj mnie w mediach społecznościowych