Dr Krzysztof Biegański to specjalista chirurgii plastycznej, mogący się pochwalić międzynarodowym doświadczeniem zawodowym. Jest członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń, skupiających chirurgów plastycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC). Przynależy także do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ISAPS), będącej największym oficjalnym towarzystwem specjalistów chirurgii plastycznej na świecie. Obecnie pacjentów przyjmuje w dwóch placówkach w Poznaniu: Klinice Złotowska i Klinice Grunwaldzkiej.

Dr Krzysztof Biegański oferuje pełną gamę zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej sylwetki, w tym, powiększenie piersi, cieszące się popularnością, liposukcję i plastykę brzucha (abdominoplastykę),. Wśród mniej inwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę możemy wyróżnić przeszczep tłuszczu (lipotransfer).

W szerokiej ofercie chirurga nie zabrakło operacji piersi – wykonuje on powiększenie, redukcję i lifting biustu. U dr Krzysztofa Biegańskiego można wykonać także brazylijski lifting pośladków  i plastykę ramion. Ponadto, lekarz oferuje zyskujące coraz większe zainteresowanie zabiegi ginekologii estetycznej dla kobiet (np. plastykę warg sromowych).

U tego wszechstronnego specjalisty wykonać można również mniej inwazyjne zabiegi odmładzające na twarz, takie takie jak wstrzykiwanie botoksu i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Warto wspomnieć, że dr Biegański może się pochwalić płynną znajomością języka niemieckiego i oferuje możliwość konsultacji w tym języku.

Wiedzę zdobywał na dwóch prestiżowych europejskich uczelniach: Akademii Medycznej w Poznaniu i na Wydziale Lekarskim Uniwersytet Albrechta i Ludwika we Fryburgu. Specjalizację z  chirurgii plastycznej i estetycznej odbył m.in. w Klinikum Kassel w Niemczech. Doświadczenie w chirurgii plastycznej nabywał w znanej z niemieckiej telewizji prywatnej klinice Berkei Aesthetic Surgery we Frankfurcie nad Menem. W 2013 roku wziął także udział w misji charytatywnej dla chirurgów plastycznych w Tanzanii. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kongresach i kursach, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Czas wolny dr Biegański poświęca fotografii i podróżom. Interesuję się także architekturą i historią.

Na konsultacje u dr Biegańskiego można umówić się w Klinice Grunwaldzkiej oraz w Klinice Złotowskiej, obie zlokalizowane w Poznaniu.

Certyfikaty i dyplomy