W pełni profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Doktor udzielł mi wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, omówił zabieg. Profesjonalizm i miłe usposobienie P. Doktora pomogły mi podjąć decyzję o wykonaniu zabiegu.

Agnieszka

To była wizyta konsultacyjna. Lekarz z dużą wiedzą i wyczuciem. Doradził, wszystko klarownie i spokojnie wyjaśnił. Doktor jest empatyczny, budzi zaufanie. Bardzo dobrze oceniam wizytę. 

Pacjentka

Konsultacja na najwyższym poziomie. Doktor zna sie na tym co robi i jest świetny. Wszystko szczegółowo wyjaśnione, omówione dokładnie. Wymienione wady jak i zalety konkretnego zabiegu. Polecam.

Pacjent

Polecam Doktora Krzysztofa Biegańskiego bardzo miły i sympatyczny człowiek znający się na swoim fachu.Miałam wykonaną Labioplastykę i szczerze przyznam żałuję że tak długo z tym zwlekałam ale niestety wstydziłam się i nie potrzebnie.My Kobiety powinnyśmy częściej i głośno o tym mówić gdyż to nie jest żaden wstyd.Zbieg był wykonany w miłej i przyjemniej atmosferze,przyznam że byłam bardzo zdenerwowana gdyż jestem mało wytrzymała na ból ale miałam znieczulenie miejscowe i naprawdę Pan Doktor był bardzo delikatny i nic mnie nie bolało.Polecam jak najbardziej Pana Biegańskiego wszystko ładnie się goi i dobrze wygląda jestem bardzo zadowolona z zabiegu.Dodam również że poszłam teraz na botoks do tego samego Doktora i również jestem zadowolona tak z podejścia do pacjenta jak i z efektów.

Pacjentka

Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta. Bardzo sympatyczny. Polecam z czystym sumieniem. Fachowa konsultacja. 

Pacjent

Profesjonalne podejście do problemu. Pan doktor bardzo dokładnie omówił temat i odpowiedział na wszystkie pytania. Jest bardzo miły i sympatyczny a do tego konkretny. Szczerze polecam. 

Sylwia

To była moja druga wizyta u Pana Doktora. Miałam kilka pytań dotyczących przygotowania do zabiegu, możliwości zażywania leków oraz zaleceń po. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolona u szczerze polecam.

Ewa

Pełny profesjonalizm, zaufanie do tego lekarza, skłania mnie do dalszego korzystania z takich usług. Polecam!

Pacjent

Pan doktor nie jest typowym szablonowym lekarzem.on naprawdę stara się pomóc pacjentom przy podjęciu bardzo ważnych decyzji budzi zaufanie nie tylko jako lekarz, ale też normalny człowiek. Bardzo kompetentny o wysokiej kulturze. Rozwieje wątpliwości a problem wytłumaczy na spokojnie. Życzę wszystkim takiego lekarza.

Katarzyna

Pan doktor jest bardzo miły, profesjonalny, życzliwy. Miałam wykonywany zabieg zaszycia dziur w uszach po tunelach. Efekt zabiegu już jest bardzo zadowalający, niedługo wszystko się zagoi i nie będzie widać, że w ogóle coś było robione! Dziękuję i polecam. 

Pacjentka

Wizyta konsultacyjna przerosła moje oczekiwania. Przed wejściem do gabinetu trochę się stresowałam, ale jak tylko przekroczyłam próg cały stres minął. Świetny lekarz naprawdę polecam wszystkim którzy się wahają. Pan doktor odpowiedział wyczerpująco na moje pytania i wszystko wyjaśnił. Od początku wzbudził moje zaufanie. Co tu dużo mówić, to najlepszy lekarz u którego kiedykolwiek byłam 🙂

Matusik

źródło: www.znanylekarz.pl

Wyślij swoją opinię

Twoja opinia