Krzysztof Biegański

Dr Krzysztof Biegański to specjalista chirurgii plastycznej, mogący pochwalić się międzynarodowym doświadczeniem. Studiował na Akademii Medycznej w Poznaniu i na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Albrechta-Ludwika we Freiburgu w Niemczech. Specjalizację z chirurgii plastycznej i estetycznej odbył m.in. w Klinikum Kassel w Niemczech. Tajniki chirurgii estetycznej zgłębiał w prywatnej klinice Berkei Aesthetic Surgery we Frankfurcie nad Menem, znanej z programów niemieckiej telewizji. W 2013 roku wziął także udział w misji charytatywnej chirurgów plastycznych INTERPLAST w Tanzanii. Obecnie pacjentów przyjmuje w prywatnym gabinecie w Poznaniu oraz w Klinice Dr Szczyt w Warszawie.

Dr Biegański Jest członkiem dwóch krajowych stowarzyszeń, skupiających chirurgów plastycznych: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) i Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych, Rekonstrukcyjnych i Estetycznych (DGPRÄC). Przynależy także do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej (ISAPS), będącego największym oficjalnym stowarzyszeniem specjalistów chirurgii plastycznej na świecie. Stale poszerza swoją wiedzę, uczestnicząc w kongresach i kursach, zarówno w kraju jak i za granicą. Czas wolny poświęca fotografii i podróżom. Interesuje się także architekturą i historią.

Dr Krzysztof Biegański oferuje pełną gamę zabiegów w zakresie chirurgii plastycznej piersi. Wykonuje on powiększenie implantami, powiększenie piersi przeszczepem tkanki tłuszczowej, redukcję i lifting biustu.

W szerokiej ofercie nie zabrakło operacji plastycznych sylwetki, w tym, cieszącej się popularnością, liposukcji i plastyki brzucha (abdominoplastyki). Wśród mniej inwazyjnych zabiegów modelujących sylwetkę możemy wyróżnić przeszczep tłuszczu (lipotransfer). U dr Biegańskiego można wykonać także brazylijski lifting pośladków i plastykę ramion oraz plastykę uszu i korektę powiek górnych. Ponadto, lekarz oferuje zyskujące coraz większe zainteresowanie zabiegi chirurgii intymnej dla kobiet (np. plastykę warg sromowych).

U tego wszechstronnego specjalisty wykonać można również mniej inwazyjne zabiegi odmładzające na twarz, takie jak ostrzyknięcie toksyliną botulinową i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym.

Warto wspomnieć, że dr Biegański może się pochwalić płynną znajomością języka niemieckiego i oferuje możliwość konsultacji w tym języku.

Certyfikaty i dyplomy 

Justyna Markowiak

Justyna Markowiak to pielęgniarka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Posiada specjalizację z chirurgii. Ukończyła kurs anestezjologiczny oraz leczenia ran. Opiekuje się pacjentami w naszym gabinecie jak też w Klinice Złotowskiej oraz Szpitalu Certus.

Monika Wrochniak

Pani Monika Wrochniak jest asystentką dr Biegańskiego. Zajmuje się również rejestracją i koordynacją pacjentów.