Medycyna estetyczna nie jest kierowana tylko i wyłącznie do Pań.

Panowie również zmagają się z problemami natury estetycznej i zdarza im się poprawiać swoje samopoczucie korzystając z zabiegów upiększających. Jakie są najczęstsze problemy, z którymi zgłaszają się do mnie mężczyźni?

  1. Podkrążone oczy – często przez intensywny tryb życia i zmęczenie spowodowane zbyt dużą ilością pracy, panowie decydują się na likwidacje podkrążonych oczu za pomocą kwasu hialuronowego.
  2. Blizny potrądzikowe – a także wszelkie zabiegi likwidujące zmiany skórne i przebarwienia (mezoterapia, peelingi medyczne). Panowie mają nieco większy problem z zakrywaniem niedoskonałości makijażem, dlatego zabiegi medycyny estetycznej są dla nich idealnym rozwiązaniem.
  3. Kwas hialuronowy i botoks na zmarszczki – upływ czasu dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Niektórzy z nich decydują się na wypełnienia kwasem hialuronowym lub na zabiegi z użyciem toksyny botulinowej.
  4. Zabiegi na skórę głowy – nadmiar testosteronu może spowodować utratę włosów bez względu na wiek. Mezoterapia jest sposobem na znaczne opóźnienie utraty włosów, z czego panowie bardzo chętnie korzystają.