Chciałbym dziś Wam przybliżyć innowacyjną linię produktów biostymulujących NucleoFILL. Jest idealny dla Pań, które zauważyły u siebie utratę elastyczności, objawy starzenia a skóra pozbawiona jest blasku i wymaga dogłębnego nawilżenia.
 Uruchamia on mechanizmy regeneracyjne na poziomie komórkowym takie jak biostymulacja, działanie antyoksydacyjne oraz nawilżenie.
Dzięki biostymulacji skóry zwiększa się ilość kolagenu, elastyny, a nawet kwasu hialuronowego w skórze, czyli staje się ona jędrna i sprężysta. Działanie nawilżające powoduje nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra jest dogłębnie nawilżona.
Poprzez wiązania wolnych rodników likwiduje oznaki stresu oksydacyjnego, tak powszechnego w dzisiejszych czasach.
Co ważne, zabieg z preparatem NucleoFill nie zmienia rysów twarzy. Skóra będzie dobrze zregenerowana, napięta i odmłodzona. Zatem naradza się pytanie, czy ten preparat jest bezpieczny?
Tak, jest bezpieczny. Brak zawartości białek i cukrów sprawia, że jest hipoalergiczny.
Jest to preparat, który można stosować dla każdego rodzaju skóry. A więc jakie są wskazania do wykonania tego zabiegu?
  • Skóra niedotleniona
  • Skóra odwodniona
  • Skóra narażona na stres oksydacyjny
  • Rozstępy czy blizny
Należy również zaznaczyć, że jeden zabieg nie pozwoli uzyskać trwałych efektów. Rekomendowana jest seria 2-4 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych. Oczywiście jest to kwestia indywidualna dla każdej z pacjentek.