Drodzy Pacjenci!

Wiele osób, rozważających poddanie się zabiegom medycyny estetycznej, poszukuje najtańszych rozwiązań. Aktualnie na aukcjach można zakupić preparaty za przysłowiowe grosze. Niesie to jednak za sobą pewne niebezpieczeństwo.

Taniej nie znaczy lepiej, a tym bardziej bezpieczniej. Wyroby medyczne powinny spełniać szereg kryteriów, takich jak choćby posiadanie certyfikatu CE. Oznakowane nim produkty są zgodne dyrektywami Unii Europejskiej.

Światowe koncerny mają swoich przedstawicieli w poszczególnych krajach, u których zaopatrzyć mogą się specjaliści. Dokonując zakupu u osoby prywatnej lub w internecie nigdy nie możemy mieć gwarancji, skąd tak naprawdę produkt został sprowadzony i w jakich warunkach był przechowywany.

Preparaty nieznanego pochodzenia mogą nieść za sobą szereg skutków ubocznych, które trudno przewidzieć. Dlatego tak ważne jest, aby stosować tylko te sprawdzone i przebadane, odpowiednio je przechowywać i pilnować daty ważności.
W moim gabinecie wykorzystuję tylko oryginalne wyroby medyczne, spełniające wszystkie niezbędne wymogi. Dodatkowo wszyscy pacjenci otoczeni są najwyższej jakości opieką i mogą czuć się bezpiecznie.