1. Czy do wizyty lekarskiej muszę się specjalnie przygotować?

Na wizytę lekarską zawsze warto zabrać posiadaną dokumentację medyczną wcześniej przebytych zabiegów czy chorób. Dzięki niej lekarzowi będzie łatwiej ocenić stan zdrowia pacjenta i zaproponować właściwy zabieg oraz wykluczyć przeciwwskazania.

2. Czy przed zabiegiem należy wykonać jakieś badania?

Podczas konsultacji/wizyty kwalifikacyjnej pacjent zostanie poinformowany jak ma się przygotować do zabiegu/operacji oraz jakie badania powinien wcześniej wykonać. Standardowe badania to: morfologia, poziom glukozy, układ krzepnięcia, kreatynina, elektrolity.

3. Co należy zabrać ze sobą do kliniki?

Przede wszystkim to zabrać ze sobą dobry humor.

4. Jak przygotować się do zabiegu?

O tym jak przygotować się do zabiegu pacjent zostanie szczegółowo poinformowany podczas konsultacji. Uwaga! Zgłaszając się na zabieg pacjent musi być zdrowy. Jeśli przechodzisz jakąś infekcję skonsultuj się z lekarzem.

5. Jak długo po zabiegu pozostanę w klinice?

Po zabiegach wykonywanych w znieczuleniu miejscowym pacjenci mogą wrócić zaraz po zabiegu do domu. Jeśli zabiegi wymagają znieczulenia ogólnego lub dożylnego, to po ich wykonaniu pacjent pozostaje w klinice na noc i wypisywany jest kolejnego dnia.

6. W jaki sposób mogę zapłacić za wizytę/zabieg?

Za wizytę płacimy na miejscu gotówką lub kartą (np. karta VISA). Zabiegi można opłacić na miejscu lub wykonać przed zabiegiem przelew.